Радиатори - интеркулер за SSANGYONG ACTYON I от 2005 до 2012

ДвигателГодинаKWHPОбемЦилиндриГоривоКод двигател
2.0 Xdi 07/07 - 08/1210013619984дизелD20DT
2.0 Xdi 11/05 - 08/1210414119984дизелD20DT
2.3 11/06 - 08/1211015022954бензинG23D
2.3 4x4 11/06 - 08/1211015022954бензинG23D
200 Xdi 4WD 07/07 - 08/1210013619984дизелD20DT
200 Xdi 4WD 10/06 - 08/1210414119984дизелD20DT
Виж всички двигатели

Интеркулер размер 615/195/32 за SSANGYONG ACTYON I от 2005 до 2012

Продуктов №32485

Техническа информация

Подходящ за: SSANG YONG
Модел: ACTYON, KYRON
Обем на двигател: 2.0XDI
Код на двигател: 2.0XDI
Година: 2005-2012
Кли...

  • Виж продукта
Цена за вас:
899 лв.
К-во:

Популярни категории